تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

66
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاReviewed by سایت تحلیلها on Jun 22Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص بانک هاتحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها تصویر تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها

گروه بانک بعد از چند روز حمایت در منطقه 679 در معاملات دیروز با رشد نسبتا خوبی همراه بود که این اتفاق با افزایش نسبی حجم نیز همراه بود .البته با توجه به قرار داشتن شاخص این صنعت در کانال نزولی و همچنین پایین تر بودن نسبت به پیوت سالانه (701) انتظار برگشت روند کمی زود به نظر می رسد و ضمنا نیاز به حجمهای بالاتری در معاملات احساس می شود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با توجه به اندیکاتورهای موجود هم هنوز سیگنالی بابت شروع روند جدید صادر نشده است ولی می توان به نزدیک بودن پایان روند فعلی خوشبین بود.شاخص این گروه در هفته آتی پتانسیل صادر کردن  آلارمهای برگشت روند را دارد.

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن