تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

121
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودروReviewed by سایت تحلیلها on May 3Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودروتحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو تصویر تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

شاخص خودروسازی در نمودار روزانه سیگنالهای مثبتی صادر کرده است و با توجه به تثبیت بالای پیوت سالانه خود (22547) به نظر میرسد کف محکمی در کوتاه مدت برای خود ساخته است.همانطور که از نمودار فوق نیز مشخص است macdosma  و rsi  نیز سیگنالهای خرید صادر کرده اند. البته عبور از مقاومت 24096 برای ادامه این روند بسیار حائز اهمیت می باشد  و البته شکسته شدن خط روند نزولی رسم شده نیز مهم می باشد که نیاز به حجم بالایی دارد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو تصویر تحلیل تکنیکال شاخص صنعت خودرو

از نظر امواج الیوت نیز همانطور که در نمودار بالا نیز مشاهده می شود شاخص خودرویی از کانال نزولی( اصلاح) خود خارج شده و با قرار گرفتن بالای میانگین متحرک (خط آبی رنگ) احتمال ریزش بیش از حد را بشدت کاهش داده است.با شروع موج 5 صعودی سقف قبلی 27993 میتواند هدف شاخص در میان مدت باشد. البته پول هوشمند همچنان در شاخص این صنعت وارد نشده که برای این مهم باید منتظر قرمز شدن  jti  باشیم. 

منبع: کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن