تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

98
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیReviewed by سایت تحلیلها on May 16Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتیتحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی تصویر تحلیل تکنیکال شاخص فرآورده های نفتی

شاخص گروه فراورده های نفتی هرچند در معاملات دیروز نسبت به حمایت 184993 واکنش مثبت نشان داد ولی همچنان سیگنال خروج از فاز اصلاح فعلی صادر نشده است. البته با توجه به موقعیت RSI ،در صورت عبور از مقاومت نزدیک مشخص شده روی نمودار سیگنال خرید صادر می شود هرچند این مطلب نیاز به حجم بالایی در معاملات این گروه دارد که در بازار فعلی نشانی از این مهم دیده نمیشود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در صورت عبور از مقاومت 195192 روند صعودی این گروه آغاز می شود.در ضمن حمایت بسیار مهم 172483 می تواند نقطه پایان سناریوی اصلاحی باشد.

منبع: کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن