تحلیل تکنیکال شاخص قند و شکر محدوده حمایتی را نشان میدهد

1329
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص قند و شکر محدوده حمایتی را نشان میدهدReviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 2Rating:

تحلیل تکنیکال شاخص قند و شکر

سلام خدمت بزرگواران؛

خب دیده می شود این روزها آماج افکار و نظریه های مختلفی ست که برای تحت سناریو های گوناگون در فضای مجازی منتشر می شود و گاها به خورد بازار داده می شود….


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما سناریویی که بنده می خواهم به شما عزیزان پیشنهاد دهم یک جمله است >> صبر

اخیرا خیلی از افراد خروج از بازار را در پیش گرفته و به سایرین گفته می شود که بازار ریزشی است یا خروج کنید و غیره.اما این را بدانید که هنوز در بسیاری از سهم ها ارزندگی واقعی وجود دارد و می توان حتی به دید مجمع با نسبت قیمت به درآمد (p/e) اقدام به خرید نمود.با همه ی این تفاسیر هم نقد باشید هم سهم.این هفته بیشتر تمرکز بر روی شاخص و ارزش معاملات باشد بهتر است.

امروز نگاهی کوتاه و نوسانی به گروه قند و شکر داریم.طبق شکل زیر این نماگر یک حمایت از جنس روند و از جنس مقاومتی که 2012 ایجاد شده دارد.از طرفی در اسیلاتور می توان اشباع از فروش را دید.مجموع این نگاه به این معناست که ریزش زیادی نمی توان از این گروه انتظار داشت.

تحلیل تکنیکال شاخص قند و شکر  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص قند و شکر

تحلیل تکنیکال شکرشاهرود با نماد قشکر را میتوانید اینجا بخوانید

تحلیل تکنیکال فراوردههای غذایی وقند چهارمحال با نماد قچار را اینجا میتوانید بخوانید

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن