تحلیل تکنیکال شاخص کل

371
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص کلReviewed by سایت رادیوسهام on Dec 13Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص کلتحلیل تکنیکال شاخص کل

با سلام خدمت دوستان

با تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس تهران در خدمتتان هستیم


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ابتدا اخرین تحلیل ارایه شده در این زمینه را از لینک زیر مرور نمایید:

تحلیل تکنیکال شاخص کل 94/9/14

در حال حاظر شاخص با یک شیب بسیار ملایم و کندل های بسیار ضعیف حرکتی اهسته و رو به نزول دارد و نشان از حالت انتظاری سرمایه گذاران است. تغییراتی که شاخص بورس تهران در این چند ماه اخیر داشته است کمتر از تغیرات یک روز دو سه سال گذشته است. روزهایی که کندل های بالای 1000 واحدی تعجب هیچ کس را در پی نداشت. بهترین زمان اتمام این اصلاح با کادری عمودی نشان داده شده است.

تحلیل تکنیکال شاخص کل تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل

نمودار بالا را از زاویه ای نزدیکتر ببینید:

اگر موقعیت کم ریسک اسیلاتور همراه با عبور قیمت از کادر سبز رنگ شود میتوان به شکست سقف قبلی  در محدوده 63300 واحد امیدوار بود.

تحلیل تکنیکال شاخص کل تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل

در نمودار بعدی نیز موقعیت مطلوب اسیلاتورها به وضوح قایل مشاهده است. همچنین با بررسی سابقه معاملات شاخص مشاهده میشود که شاخص به مووینگ اوریج 8 روزه حساس بوده و هر بار عبور از این میانگین شاهد تغییرات زیادی در قیمت بوده ایم.

تحلیل تکنیکال شاخص کل تصویر تحلیل تکنیکال شاخص کل

نتیجه: دوستانی که با هشدارهای هفته های قبل ما به میزان قابل توجهی نقد شده اند در صورت مشاهده معاملات مثبت میتوانند یک پله خرید داشته باشند. فروش را در این قیمتها زیاد عقلانی نمیدانیم. در ضمن اکثر لیدرهای بازار نیز در محدوده حمایتی قرار دارند و حداقل انتظار یک ریز موج صعودی را داریم.

مجددا تاکید میکنیم با توجه به اتمام داستان تحریمها, کاهش تورم, کاهش سود بانکی و چشم انداز مثبت اقتصادی برای بلند مدت بورس ایران صعودی خواهد بود و از این منظر در موقعیت خرید قرار داریم.
موفق و تندرست باشید.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن