تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

101
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکReviewed by سایت تحلیلها on Feb 8Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار هفتگی شاخص گروه بانکی دو مقاومت مهم بر سر راه صعود این صنعت مشاهده می شود که با توجه به جمیع جوانب (موقعیت RSI و صعودی بودن روند با استناد به ADX و MACDOSMA) عبور از مقاومت اول(731) بسیار محتمل می باشد .شکستن مقاومت 770 نیاز به حجم بالای معاملات در این گروه دارد که این مهم با توجه به روند فعلی دور از ذهن نیست.

نمودار تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

حال اگر از دید روزانه نمودار این صنعت را مورد مطالعه قرار دهیم،مشاهده می شود که شاخص در موج 3 صعودی تایید شده است و با توجه به این مطلب احتمال شکسته شدن مقاومتهای معرفی شده در بالا قوت می گیرد.هدف قیمتی مشخص شده در نمودار بالا( 842) میتواند هدف قیمتی در کوتاه مدت محسوب شود.

مادامی که نمودار در کانال صعودی قرار دارد این صنعت فرصت خرید به سهامداران میدهد و حجم خرید با توجه به موقعیت قیمت و کانال قابل تعیین است.

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن