تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

89
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکReviewed by سایت تحلیلها on May 30Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانکتحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه بانک

شاخص روزانه بانک ها در حال حاضر بین حمایت 694 و مقاومت 713 که پیوت سالانه شاخص میباشد به تعادل رسیده است که عبور از هر کدام از این مناطق نیاز به حجم بالا در معاملات دارد که در بازار فعلی نشانی از این مطلب دیده نمیشود .با توجه به اندیکاتورهای موجود نیز ادامه بازار متعادل فعلی محتمل به نظر میرسد.برای تعیین مسیر آتی این صنعت نیاز به نشانه های مهمی من الجمله بالا رفتن حجم معاملات و شکسته شدن مناطق معرفی شده دارد که در صورت وقوع تحلیل مجدد این شاخص را میطلبد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن