روند شاخص گروه سیمان چگونه است ؟

1486
telegramnokhbegan-start
روند شاخص گروه سیمان چگونه است ؟ Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 22Rating:

 تحلیل تکنیکال شاخص گروه سیمان :

شاخص گروه سیمان را در تایم روزانه مد نظر قرار دادیم .همانطور که پیداست نماگر گروه در تایم بلند مدت دارای روند صعودی با شیب تند،در تایم میان مدت روند نزولی با شیب ملایم در تایم کوتاه مدت از روند صعودی با شیب تند برخوردار است.وضعیت شمارشی امواج اصلاحی تحت یکی از سناریو ها به صورت شکل زیر است.جدای از این مطلب در کوتاه مدت شاهد تکمیل الگوی AB=CD  در تلاقی نسبت های 61.8% فیبوناچی زمانی هستیم که منجر به ریزش گروه گردید.

در نگاه کلاسیک نیز در حداقل امر شاهد خروج نماگر از کانال نزولی 202 روزه هستیم که خود گواه بر رشد در اینده خواهد بود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با توجه به وضعیتی که در اسیلاتور شاخص قدرت نسبی روند با آن روبرو هستیم انتظار روند متعادل و مثبتی در میان مدت از گروه داریم.در کوتاه مدت نیز با توجه به رسیدن شاخص نوسانی دی تی به منطقه ی اشباع از فروش (فروش هیجانی) بازگشت گروه در اینده ی نزدیک دور از ذهن نخواهد بود.

 

شاخص گروه سیمان روزانه  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه سیمان

نتیجه گیری :

انتظار برای رشد در میان مدت برای گروه فراهم است . پیشنهاد می گردد در زمان برگشت بازار از دید این گروه بخشی از پرتفوی خود را اختصاص دهید.

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن