تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

122
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسیReviewed by سایت تحلیلها on Jan 25Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

همانطور که در نمودار هفتگی زیر مشاهده می کنید ، شاخص فلزات اساسی در کانال نزولی بلند مدت خود قرار دارد و در حال حاضر با مقاومت خط میانی کانال برخورد کرده. با عبور از این مقاومت کانالی ، شاخص با عدد 21900 واحد برخورد خواهد کرد که می توان این مقاومت نزدیک را برای آینده شاخص فلزات اساسی مهم دانست. در صورت عبور از مقاومت فوق ، شاخص با سقف کانال نزولی خود برخورد می کند که در محدوده 23305 واحد قرار دارد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حمایت های پیش روی شاخص در مرحله اول 20685 واحد و در مرحله بعد 19418 واحد می باشند.

شکل تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی  تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

 

در نمودار روزانه شاخص با ابر ایچیموکو برخورد کرده. امروز می تواند برای شاخص فلزات اساسی روز مهمی محسوب شود. در صورت شکستن این مقاومت و تثبیت بالای آن ، می توان به سناریوی صعودی بیشتر امیدوار بود.
RSI  نیز به خط 80 رسیده و باز هم این مطلب نشان از اهمیت امروز معاملات  برای این شاخص می باشد.

08 تصویر تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

 

نتیجه گیری: در صورت صعودی بودن شاخص فلزات اساسی با حجم معاملات بالا تا آخر این هفته ، می توان گفت سناریو صعودی محقق شده و در غیر این صورت باید منتظر کامل شدن سیگنال ها برای ورود وسرمایه گذاری در این صنعت بزرگ باشیم.

 

منبع : شرکت کارگزاری سهام بارز

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن