تحلیل تکنیکال شاخص گروه کاشی و سرامیک از اغاز حرکتی جدید میگوید

1078
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شاخص گروه كاشي و سراميك از اغاز حرکتی جدید میگویدReviewed by ارش حکمت on Nov 11Rating:

تحلیل تکنیکال شاخص گروه کاشی و سرامیک:

همانطور که در نمودار هفتگی شاخص گروه کاشی و سرامیک دیده میشود ، شاخص گروه پس از اتمام موج 4 در 2416 واحدی ، موج 5 را شروع کرده است که هدف اولیه موج 5 ، 4467 واحدی میباشد . نکته دیگر در نمودار هفتگی شاخص گروه کاشی و سرامیک وجود واگرایی مثبت بین نمودار شاخص و اندیکاتور RSI  میباشد .

نمودار شاخص گروه کاشی و سرامیک تصویر


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

(نکته اموزشی :  زمانی که نکته مثبت یا منفی (در اینجا واگرایی مثبت ) در نمودار با بازه بلند مدت تر ( در اینجا بازه هفتگی ) اتفاق بیافتد ،  آنگاه سیگنال شناسایی شده از قدرت بیشتری برخوردار میشود )

با توجه به نکته گفته شده میتوان نتیجه گرفت که روند صعودی گروه کاشی و سرامیک در حال شروع شدن میباشد .

نمودار روزانه شاخص گروه کاشی و سرامیک تصویر

در نمودار روزانه هم واگرایی مثبت بین نمودار شاخص و اندیکاتور RSI  نیز دیده میشود و برای اینکه شاخص رشد پر قدرتی را شروع کند باید از مقاومت 2540 واحدی عبور کند تا به هدف موج 5 یعنی 4467 واحدی برسد . مقاومتهای بعدی پس از شکست مقاومت 2540 بر روی  نمودار مشخص شده است .

تحلیل تکنیکال تولیدی‌گرانیت‌ بهسرام‌  (کهرام) را اینجا میتوانید بخوانید .

 

bashgah-banner

6 نظرها

 1. درود و خسته نباشید
  ممنونم از تحلیلها و مطالب ارزنده و آموزنده شما.
  میخواستم بپرسم برای تحلیل شاخصهای گروهها از چه نرم افزاری باید کمک گرفت. مفیدتریدر فکر میکنم فقط نمادها رو داره .نمودار شاخصها رو نداره.
  و اینکه کلا به خاطر تاریخهای فارسی و دسترسی به اطلاعات بورس و فرابورس ایران کدوم نرم افزار برای تحلیل مناسب تر و قابل توصیه هست.
  سپاسگزارم

نطر گذاشتن