تحلیل تکنیکال شاخص کل

607
telegramnokhbegan-start

با سلام خدمت دوستان عزیز

با تحلیل تکنیکال شاخص کل بازار بورس تهران در خدمتتان هستیم


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ابتدا اخرین تحلیل ارایه شده در هفته قبل را مرور نمایید تا در ادامه در خدمتتان باشیم

تحلیل تکنیکال شاخص کل 94.10.12

در تحلیل قبلی اشاره به شرایط مساعد بازار از لحاظ بنیادی و تکنیکالی برای رسد خبر دادیم  و تعدادی از گروههای مستعد را برای خرید معرفی نمودیم که به لطف خدا پیشبینی ارایه شده کاملا درسا از اب در آمد. واما در ادامه:

شاخص کل در هفته های اخیر به کادر قرمز رنگی که از ماههای پیش ترسیم نمودیم واکنش مثبتی داشته و تحرکات شاخص را میتوان درون کانال جدید فرضی صورتی رنگ به تصویر کشید.

دو نمودار اول در بازه لگاریتمی میباشد

94.10.17 تصویر

اولین محدوده ای که از نظر فیبوناتچی منتظر رسیدن شاخص بدانجا بودیم محدوده 62600 واحدی بود که در هفته ای که گذشت بدانجا رسیدیم. هدف بعدی شاخص 63600 واحد میباشد که به تکمیل الگوی AB=CD از درجه ی زمانی کوچک منجر خواهد شد. در صورت ادامه دار بودن رشد هدف نهایی این موج محدوده ی 64500 واحدمیباشد (هدف موج سوم مینور)

94.10.17.1 تصویر

حرکت شاخص از زاویه ایچیموکو را مشاهده مینمایید. شاهد درگیر شدن شاخص با یک کندل قدرتمند با ابرهای کومو هستیم. عبور شاخص از ابرها نوید روزهای خوبی برای بورس خواهد بود.در قسمت اندیکاتور RSI  نیز با مقاومت مورب فاصله داریم

94.10.17.3Daily تصویر

نمودار بعدی چارت هفتگی شاخص میباشد. کانال بندی شاخص به زیبایی نشان دهنده ی حرکت شاخص در دو سال اخیر میباشد. در این نمودار شاهد مقاومت 65300 واحدی برای میان مدت هستیم

94.10.17.4Weekly تصویر

نتیجه:

در نمودارهای بالا راجع به اهداف کوتاه مدت شاخص توضیحاتی ارایه شد. حد ضرر کوتاه مدتیها روی 62000 تنظیم شود. با توجه به پایان تحریمها شاهد افزایش خوب حجم معاملات و ورود پولهای جدید به بازار هستیم. بسیاری از سهام بازار در حال ورود به روند صعودی هستند. فراموش نکنیم مقاومتها در بازار صعودی به اسانی شکسته خواهند شد و هر منفی خوردنی پولبک و اصلاح خواهد بود. تا شکسته نشدن 63300 واحدی همان حضور با 50 درصد نقدینگی در بازار منطقی میباشد.

buy-action تصویر

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن