تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان

43
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهانReviewed by سایت تحلیلها on Sep 21Rating: 4.5تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهانتحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان

تحلیل تکنیکال شتوکا

همان طور که در چارت نماد شتوکا مشاهده می کنیم، قیمت سهم در حال حاضر به خط روند نزولی کوتاه مدت برخورد کرده که محدوده مقاومتی R1=585 را به وجود آورده است.
در صورت شکست این خط روند مقاومت بعدی سهم متقارن با ماکزیمم قبلی قیمت در محدوده R2=615 است که می تواند با شکست محدوده R1 نسبت به شکسته شدن مقاومت R2 هم خوش بین بود و تارگت R3=690 را که از خطوط میانی کانال رسم شده است برای سهم متصور بود. این در حالیست که در اندیکاتور RSI شاهد شکست خط روند نزولی بالاتر از سطح 50 این اندیکاتور هستیم، که با پولبک در اندیکاتور فوق می توانیم شاهد روند متعادل و صعودی این سهم باشیم. در صورت برگشت قیمت اولین حمایت سهم در محدوده S1=515 که کف ساخته شده سهم در استراحت فعلی است و سپس محدوده حمایتی S2=485 از اهمیت بالایی برخوردار است.

تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان تصویر تحلیل تکنیکال شتوکا


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد – تحلیلگر: ایمان رئیسی
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن