تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان

50
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهانReviewed by سایت تحلیلها on Sep 5Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهانتحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان

تحلیل تکنیکال شتوکا

تحلیل تکنیکال شتوکا | توکا رنگ فولاد سپاهان تصویر تحلیل تکنیکال شتوکا

شتوکا را در تایم فریم روزانه در یک کانال صعودی حرکت می کند که هر بار با تزدیک شدن یا برخورد به سقف کانال وارد اصلاح شده و در هر روند صعودی پس از عبور از خط روند نزولی کوتاه مدت خودش یک رشد شارپ را تجربه نموده است. در نمودار فوق سهم در حال تشکیل یک الگوی کنج است که از نظر زمانی حدود هفته اینده در تراکم زمانی قرار میگیرد و احتمال ظهور تحرکات مثبت با توجه به وضعیت اندیکاتورهای سهم بالا می باشد. در صورت عبور از خط روند نزولی کوتاه مدت با رعایت حد ضرر۴٩٠ میتوان سهم را مورد بررسی قرار داد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن