تحلیل تکنیکال شمواد | مواد اولیه و الیاف مصنوعی

134
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شمواد | مواد اولیه و الیاف مصنوعیReviewed by سایت تحلیلها on Dec 26Rating: 5.0تحلیل تکنیکال شمواد | مواد اولیه و الیاف مصنوعیتحلیل تکنیکال شمواد | مواد اولیه و الیاف مصنوعی

تحلیل تکنیکال شمواد | مواد اولیه و الیاف مصنوعی

بر روی چارت تایم فریم هفتگی سهم الگوی مثلث متقارن دیده می شود که در حال حاضر به ضلع بالایی مثلث برخورد داشتیم و از طرف دیگر الگوی خفاش بر روی چارت مشخص شده است که نقطه تکمیل الگوی خفاش با ضلع بالایی مثلث در یک ناحیه قرار گرفته است.منطقه تکمیل الگوی خفاش که همان منطقه پتانسیل بازگشتی است 505 – 490 تومان است.در صورتی که شاهد شکست الگوی مثلث همگام با شکست سقف منطقه مقاومت در 505 باشیم صعود تا 580 تومان در دو مقطع ادامه خواهد داشت که در مقطع اول تا 537 و سپس بعد از برگشتی مختصر تا 580 رشد خواهد داشت.

سطوح حمایت در صورت برگشت از منطقه پتانسیل بازگشتی الگوی خفاش و ضلع بالایی مثلث در 428 و 390 تومان واقع شده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال شمواد | مواد اولیه و الیاف مصنوعی تصویر تحلیل تکنیکال شمواد

حمایت: 428 و 390

مقاومت: 505 و 537 و 580

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن