تحلیل تکنیکال شپنا و شاخص گروه پالایشی ها

264
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت شما همراهان گرامی سایت تحلیلها

در ادامه با تحلیل شپنا و شاخص گروه آن در خدمت شما هستیم برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو باشگاه سرمایه گذاران هوشیار باشید.می خواهم عضو باشگاه شوم


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شاخص گروه نفتی: برای این گروه باتوجه به رشدی که در شبندر و شتران و شاوان داشته ، افزایش شاخص نسبی نیز رشد کرده است.طی 3 الی 5 روز آینده گروه به مقاومت خود میرسد و افزایش عرضه در نماد هایی که رشد بالایی داشته ، تشدید میشود.در نماد هایی که کمتر رشد کرده ، این روند با رشد تقاضا خواهد بود.

فرآورده تصویرمشاهده نتیجه تحلیل و محدوده مناسب خرید سهم با کلیک بر اینجا

bashgah-banner
نوشته قبلیتحلیل تکنیکال ذوب | سهامی ذوب آهن اصفهان
نوشته بعدیحمایت و مقاومت نمادهای گروه رایانه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

نطر گذاشتن