تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

99
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراکReviewed by سایت تحلیلها on Aug 30Rating: 4.5تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراکتحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

تحلیل تکنیکال فاراک

تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک تصویر تحلیل تکنیکال فاراک

ماشین سازی اراک در تایم فریم روزانه در آخرین گام رشد خود از ٢٠٠تا ٣۵٢ وارد اصلاح شد و تا محدوده٢٨٠ اصلاح کرد در این محدوده مجددا وارد رشد شد و پس از آنکه نتوانست از سقف ٣۵٢ عبور کند مجددا به مدار نزولی بازگشت و با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت، شتاب ریزشی بیشتری گرفت. سهم در شرایط فعلی در محدوده ٢۶٠-٢٧٠ با محدوده حمایتی استاتیک و الگوی هارمونیک مواجه است و احتمال متعادل شدن سهم بالاست ولی برای رشد مجدد نیاز به فاکتورهایی دارد که فعلا در نمودار سهم دیده نمیشود. در صورت از دست دادن محدوده ٢۵۵-٢۶٠ سطح حمایتی معتبر بعدی محدوده٢٠٠ تومان میباشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن