تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

188
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراکReviewed by سایت تحلیلها on Nov 9Rating: 5.0تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراکتحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک

تحلیل تکنیکال فاراک

تحلیل تکنیکال فاراک | ماشین سازی اراک تصویر تحلیل تکنیکال فاراک

همان طور که در نمودار تحلیل تکنیکال فاراک مشاهده می کنید، سهم از کانال نزولی میان مدت خود خارج شده است و در حال حاضر در اصلاح قیمتی و استراحت قیمتی به سر می برد و با مقاومت 277 تومانی (سطح 23% فیبو) روبرو می باشد.
مادامی که سهم مجدد وارد کانال نزولی نشود، انتظار شروع روند صعودی کوتاه مدت را داریم. البته باید در نظر داشت که در حال حاضر سهم نیاز به استراحت قیمتی تا محدوده 258 تومان را دارد. برای شروع روند صعودی ، فاراک باید بالای سطح مقاومتی 277 تومانی خود تثبیت گردد. در صورت تثبیت بالای این عدد ، انتظار رشد قیمتی تا محدوده 304 تومان را در وهله اول داریم.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت : 258 ، 233 تومان

نقاط مقاومت : 277 ، 304 و 325 تومان

 

منبع : شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن