تحلیل تکنیکال فاسمین | کالسیمین

162
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فاسمین | کالسیمینReviewed by سایت تحلیلها on Feb 1Rating: 4.5تحلیل تکنیکال فاسمین | کالسیمینتحلیل تکنیکال فاسمین | کالسیمین

تحلیل تکنیکال فاسمین | کالسیمین

با بررسی تایم فریم روزانه فاسمین، پس از ثبت قیمت ۳۵۵۰ ریال در اواسط مهر ۹۳، همگام با کاهش قیمت روی در بازارهای جهانی، شاهد افت قیمت کالسیمین در بازار سرمایه بودیم. در روزها و هفته های اخیر نیز با شکست خط روند نزولی در محدوده ۱۷۳۰ ریال شاهد رشد قیمت تا محدوده ۲۰۰۰ ریال بودیم. انتظار می رود در صورت بهبود وضعیت قیمت جهانی روی، و شکست تراز مقاومتی ۲۱۲۰ ریال، زمینه برای رشد قیمت تا محدوده ۲۵۰۰ ریال و ۲۹۰۰ ریال فراهم شود. تا زمانی که سطح حمایتی ۱۵۵۰ ریال شکسته نشود، تحلیل فوق معتبر خواهد بود. به سرمایه گذاران پیشنهاد میشود در صورت وقوع این امر اقدام به معامله فروش نمایند.

نمودار تحلیل تکنیکال فاسمین | کالسیمین تصویر تحلیل تکنیکال فاسمین


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود با بررسی وضعت شرکت و قیمت جهانی روی که به نظر می‌رسد در هفته های اخیر در مسیر صعود قرار گرفته است، پس از شکست تراز مقاومتی 2120 ریال اقدام به معامله خرید نمایند.

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن