تحلیل تکنیکال فسرب | سرب و روی ایران

114
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فسرب | سرب و روی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Feb 6Rating: 4.5تحلیل تکنیکال فسرب | سرب و روی ایرانتحلیل تکنیکال فسرب | سرب و روی ایران

تحلیل تکنیکال فسرب | سرب و روی ایران

با شکسته شدن مقاومت 154 تومان انتظار حرکت سهم به سمت مقاومت 172 تومان را داریم که در این مقاومت الگوی AB=CD تکمیل می شود.

توجه داشته باشید مواقعی که در منطقه تکمیل الگوی AB=CD قرار داریم اما علائمی از بازگشت دیده نمی شود این الگو می تواند به نوع آلترنیتیو تبدیل شود.در صورتی که فسرب بر روی مقاومت 172 تومان با علائم بازگشتی همراه نباشد می تواند تا 188 تومان که اولین منطقه تکمیل الگوی آلترنیتیو AB=CD و همینطور 210 تومان که منطقه دوم و مهم تر برای تکمیل الگوی آلترنیتیو AB=CD است رشد خود را ادامه دهد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال فسرب | سرب و روی ایران تصویر تحلیل تکنیکال فسرب

حمایت: 140

مقاومت: 172 و 188 و 210

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن