تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایران

34
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Sep 11Rating: 4.5تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایرانتحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایران

تحلیل تکنیکال فملی

تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایران تصویر تحلیل تکنیکال فملی

فملی در نمودار هفتگی در کانال صعودی قرار گرفته است و با توجه به سیگنال مثبت jti و xtl و همچنین موقعیت خط روند میانگین متحرک این روند صعودی در میان مدت با احتمال قوی ادامه پیدا خواهد کرد و هدف 2000 ریال را در میان مدت برای نماد میتوان متصور شد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تحلیل تکنیکال فملی | ملی صنایع مس ایران تصویر تحلیل تکنیکال فملی

با توجه به نمودار روزانه سهم منطقه حمایتی 1560- 1600 ریال با توجه ابر ایچیمو کوی نماد بسیار محکم به نظر می رسد. در ضمن با قرار گرفتن این منطقه بر 50 درصد تصحیح فیبوناچی نقطه ورود کم ریسکی با دید میان مدت می باشد.
مقاومت های مهم در کوتاه مدت: 1700 – 1800 ریال

منبع: شرکت کارگزاری سهام بارز
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن