تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان

55
telegramnokhbegan-start

تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان

همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید، در تایم فریم روزانه فولاد مبارکه با نماد معاملاتی فولاد، از محدوده ۱۷۵۰ ریال در اواخر مهر ۹۳ تا محدوده ۹۳۰ ریال در اوایل مهر ۹۴، با فشار عرضه در بازار شاهد افت قیمت در این نماد بودیم. با رسیدن قیمت به این سطح (۹۳۰ ریال ) وبا عطش خرید از سوی خریدارن، رفته رفته شاهد هیجان خرید در نماد فولاد بودیم که همین امر موجبات رشد قیمت را فراهم ساخت. در اوایل فروردین سال جاری با رسیدن قیمت به محدوده ۱۵۴۰ ریال و با اهرم عرضه در بازار زمینه اصلاح قیمت فراهم شد. در حال حاضر از تراز اصلاحی ۷۸.۶% فیبونانچی و از محدوده خط روند صعودی، با اهرم واگرایی مخفی مثبت شاهد برگشت قیمت از محدوده ۱۱۲۰ ریال هستیم. با توجه به این وضعیت انتظار می رود تا زمانی که خط روند در محدوده ۱۱۰۰ ریال شکسته نشود، می توان به رشد قیمت تا محدوده ۱۳۵۰ ریال و ۱۵۰۰ ریال خوشبین بود.

نمودار تحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان تصویر تحلیل تکنیکال فولادنتیجه‌گیری: سرمایه گذاران می‌توانند در قیمت‌های فعلی اقدام به معامله خرید نمایند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن