تحلیل تکنیکال قاسم | قاسم ایران

75
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال قاسم | قاسم ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Apr 20Rating: 5.0تحلیل تکنیکال قاسم | قاسم ایرانتحلیل تکنیکال قاسم | قاسم ایران

تحلیل تکنیکال قاسم

تحلیل تکنیکال قاسم | قاسم ایران تصویر تحلیل تکنیکال قاسم

همان طور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، سهم در کانال صعودی قرار گرفته است و با برخورد به کف کانال صعودی و حمایت معتبر 530 تومان، با افزایش تقاضا همراه گردید. در حال حاضر مقاومت پیش روی سهم 630 تومان می باشد (سطح 38 درصد فیبو) که در صورت عبور از این سطح مقاومتی انتظار صعود سهم تا سقف کانال صعودی می رود.
چنانچه سهم حمایت 530 تومانی خودرا به سمت پایین بشکند، این تحلیل از اعتبار ساقط خواهد شد و انتظار افت تا محدوده 495 تومان در وهله اول و سپس 440 تومان را داریم.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نقاط حمایت: 530 ، 495 ، 440 تومان
نقاط مقاومت: 630 ، 720 و 760 تومان

منبع: شرکت کارگزاری ارگ هومن
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن