تحلیل تکنیکال قهکمت | قند هگمتان

62
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال قهکمت | قند هگمتانReviewed by سایت تحلیلها on Feb 14Rating: 4.5تحلیل تکنیکال قهکمت | قند هگمتانتحلیل تکنیکال قهکمت | قند هگمتان

تحلیل تکنیکال قهکمت

تحلیل تکنیکال قهکمت | قند هگمتان تصویر تحلیل تکنیکال قهکمت

همان طور که نمودار تحلیل تکنیکال قند هکمتان نشان می دهد، سهم در بازه 15 ماه گذشته همواره در یک کانال صعودی با شیب ملایم حرکت نموده است. قهکمت برای چندمین بار نیز بعد از برخورد با کف کانال در محدوده 245 تومان برگشت قیمتی داشته است. در صورتی که قهکمت بتواند به محدوده سقف کانال برسد هدف قیمتی 365 تومان را پیشروی خود خواهد داشت.
مهم ترین محدوده های مقاومتی سهم در این مسیر 280 تومان، 305 و 340 تومان می باشند.
270 و 250 تومان نیز مهم ترین محدوده های حمایتی سهم هستند. همچنین شکسته شدن محدوده کف کانال می تواند به عنوان حد ضرر فعالان سهم در نظر گرفته شود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن