تحلیل تکنیکال لابسا | آبسال

135
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال لابسا | آبسالReviewed by سایت تحلیلها on Jan 20Rating: 4.5تحلیل تکنیکال لابسا | آبسالتحلیل تکنیکال لابسا | آبسال

تحلیل تکنیکال لابسا | آبسال

همانطور که در نمودار تغییرات قیمت شرکت آبسال با نماد لابسا دیده می‌شود، سهم از آذرماه 1393 طی یک روند نزولی شروع به ریزش کرده است. و تا تراز قیمتی 1480 ریال افت قیمت داشته است. و با دو بار برخورد به این تراز قیمتی نتوانسته است از آن عبور کند. در آخرین عکس‌العمل با این تراز قیمتی شروع به رشد کرده  و توانسته است از سقف قبلی در تراز قیمتی 1886ریال عبور کند، و تشکیل الگوی کلاسیک کف دو قلو را تأیید کند. در حال حاضراحتمال رشد تا مقاومت تغییر سطوح این سهم در تراز قیمتی 2439ریال زیاد می‌باشد.

نمودار 1 تحلیل تکنیکال لابسا | آبسال تصویر تحلیل تکنیکال لابسا


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از منظر دیگر می‌توان تکمیل الگوی هارمونیک Deep Crab را در تراز قیمتی 1480 ریال مشاهده کرد، که می‌توان  آن را عاملی برای رشد قیمت تا مقاومت تغییر سطوح سهم در تراز قیمتی 2055 ریال دانست. و با عبور قیمت  از این تراز  می‌توان هدف اولیه سهم را تراز 2439 ریال در نظر گرفت.  البته لازم بذکر است حد بالای قیمت مجاز دیروز 2059 ریال بوده است و قیمت سهم با صف تقاضای خرید بسته شده ، و با توجه به حجم معاملات انجام شده می‌توان به رشد بیشتر سهم و شکسته شدن این تراز قیمتی امیدوار بود.

نمودار 2 تحلیل تکنیکال لابسا | آبسال تصویر تحلیل تکنیکال لابسا

نتیجه‌گیری: در حال حاضر قیمت برروی مقاومت تغییر سطوح خود در تراز 2055 ریال معامله شده است، که با عبور قیمت از این تراز، قیمت سهم می‌تواند برای هدف اول تا تراز 2439 ریال رشد کند. در صورتی که سهم پایین تر از تراز قیمتی 1886ریال بسته شود تحلیل فوق بی‌اعتبار می‌باشد.

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن