تحلیل تکنیکال لابسا و حمایتی معتبر در این نماد

919
سیگنال خرید سهم بورس
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال لابسا و حمایتی معتبر در این نمادReviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 18Rating:

با سلام خدمت بزرگواران

تحلیل تکنیکال لابسا  :

 شرکت آبسال با نماد لابسا تحت بررسی ست.همانطور که پیداست در نمای روزانه جا از گذشته سهم در تایم کوتاه مدت با یک روند صعودی روبرو هستیم.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حرکت در کانال ترسیم شده از تاریخ 20 اسفند 92 تا این لحظه به صورت هارمونیک و منظم بوده است.وضعیت AB=CD ها و مشابه هاشان و حتی معکوس این الگو همانطور که در شکل با حروف مشخص شده گواه حرکت ریتمیک بوده است.اخیرا سهم پس از رشدی که تا 555 داشته تنها به اصلاح 38 درصدی در 42 روز کاری راضی شده که با این تفسیر فشار خرید را تقویت شده می بینیم.

از دیگر نکات مثبتی که می توان در سهم یافت وضعیت مناسبی است که در تایم میان مدت در اسیلاتور روند نما به خصوص RSI به چشم می خورد.

جنس سهم نیز از آنجایی که کوچک است به صورت شارپ یا تند و تیز بیان می گردد.

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن