تحلیل تکنیکال لسرما | سرما آفرین

94
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال لسرما | سرما آفرینReviewed by سایت تحلیلها on Apr 17Rating: 4.5تحلیل تکنیکال لسرما | سرما آفرینتحلیل تکنیکال لسرما | سرما آفرین

تحلیل تکنیکال لسرما

تحلیل تکنیکال لسرما | سرما آفرین تصویر تحلیل تکنیکال لسرما

در نماد لسرما شاهد روند حرکتی سهم در یک کانال بلند مدت از سال 81 تاکنون هستیم. سهم هموتره در سقف و کف این کانال برخورد داشته است. اکنون نیز سهم برای چندمین بار در محدوده 185 تومان با کف این کانال برخورد نماید. در کانال کوتاه مدت یک ساله نیز سهم یک کانال صعودی با شیب ملایم نیز تشکیل داده است. لسرما در این کانال کوتاه مدت نیز به کف کانال یعنی در 185 تومان برخورد داشته است. از طرفی سهم در حال پولبک کردن به خط روند نزولی شکسته شده می باشد که باز در محدوده 185 تومان قرار دارد.
به نظر می رسد سهم در محدوده 180-185 تومان یک تراکم حمایتی را با خود به همراه داردکه می تواند یک موقعیت خرید کم ریسکی را فراهم نماید.
در rsi نیز شاهد برخورد با خط حمایتی و تشکیل واگرایی مثبت هستیم.
حد ضرر برای سرمایه گذاران کوتاه مدتی می تواند تثبیت به زیر 180 تومان باشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن