تحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

182
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمیReviewed by سایت تحلیلها on Nov 14Rating: 5.0تحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمیتحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

تحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

تحلیل تکنیکال توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

نمودار تحلیل تکنیکال مفاخر | توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی تصویر تحلیل تکنیکال مفاخر

نمودار پس از تکمیل موج ۵ نزولی در پاسخ به واگرایی در اندیکاتور MACD از کانال نزولی خود خارج شده و در حال ادامه اولین موج اصلاحی خود با هدف قیمتی ۴۵٠ می باشد که در این مسیر با محدوده مقاومتی ٣٨٨٠-۴٠٠٠ روبه رو خواهد بود. با در نظر داشتن JTI روند مذکور دارای شتاب پایین خواهد بود. لازم به ذکر است که سطح قیمتی ۴٠٠٠ منطبق بر PRZ الگوی هارمونیک AB=CD بوده و احتمال ورود نمودار به فاز اصلاحی کوتاه مدت در این سطح نیز وجود خواهد داشت.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری آبان

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن