تحلیل تکنیکال نفت برنت

226
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال نفت برنتReviewed by شقایق فرهادی پور on Sep 23Rating:

نمودار زیر بررسی تایم هفتگی نفت برنت می باشد . پس از ریزش به سطح 41 دلار یک برگشت قیمتی تا سطح 50 دلار داشته که این برگشت همراه با یک واگرایی مینور در این تایم فریم می باشد . واگرایی که برای تایید برگشت روند نیاز دارد از سطح 50 دلار که مقاومت ایچی موکو می باشد عبور کند و در تایم هفتگی بالای آن تثبیت شود .

تحلیل تکنیکال نفت برنت  تصویر تحلیل تکنیکال نفت برنت


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در این نمودار مقاومت سطح 50 دلاری کاملا مشخص است که پس از برخورد به این سطح روند رشد نفت متوقف شده است حال باید منتظر ماند تا خروجی فدرال رزرو مبنی بر عدم افزایش نرخ بهره و رسیدن به تورم 2 درصد همچنین نشست های بعدی اوپک چه تاثیری در ادامه روند نفت خواهد گذاشت .

تحلیل تکنیکال نفت برنت  تصویر تحلیل تکنیکال نفت برنت

نمودار زیر تایم فریم روزانه نفت می باشد . بر اساس این نمودار سطح 48.30 یک تراز حمایتی مستحکم ناشی از هم پوشانی ایچی موکو می باشد که در صورت شکست این سطح و تثبیت زیر آن نشان از عمل کردن 50 دلاری در تایم هفتگی و ادامه دار بودن ریزش نفت حکایت دارد .

تحلیل تکنیکال نفت برنت  تصویر تحلیل تکنیکال نفت برنت

منبع : شرکت کارگزاری آتی ساز بازار

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن