تحلیل تکنیکال در کنار بررسی شایعه
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال شنیده ها(تکنو شنیده)،بيمه كارآفرين (وآفري) Reviewed by سعید اشتری on Oct 26Rating:

تحلیل تکنیکال بیمه کارآفرین (وآفری) :

شنیده می شود که شرکت افزایش سرمایه ۲۵% از محل مطالبات حال شده خواهد داشت.

در نمودار این شرکت یک توالی پنج موجی  نزولی تشکیل شده که  باعث شده است که قیمت از 275  تومان تا قیمت 100 تومان کاهش یابد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

موج پنج این الگو خود یک پنج موجی است که با رنگ تیره علامت گذاری شده  است.

در پایین نمودار واگرایی صعودی بین قیمت و اندیکاتور R S I تشکیل شده که باعث پایان  یافتن روند نزولی واتمام موج پنج در قیمت 100 تومان شده است

هم اکنون  اندیکاتور استوکاستیک وارد محدوده اشباع خرید شده است که این علامتی است  مبنی بر این که که احتمالا کاهشی در روند  صعودی  قیمت   پدید می اید .اولین مقاومت پیش روی قیمت165 تومان می باشد در صورت رشد  و عبور  مقاومت بعدی  193 تومان است که مقاومت مهمی است.

اگر قیمت به مقاومت 165تومان  عکس العمل نشان دهد وکاهش یابد حمایت مهم قیمت 128 تومان خواهد بودکه در ان محدوده خرید  ریسک کمی دارد.

تحلیل تکنیکال بیمه کارآفرین (وآفری) تصویر تحلیل تکنیکال

 

 تحلیل تکنیکال شنیده ها(تکنو شنیده)،بیمه کارآفرین (وآفری) 

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن