تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان

51
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیانReviewed by سایت تحلیلها on Aug 21Rating: 5.0تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیانتحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان

تحلیل تکنیکال وایران

همان طور که در چارت وایران مشخص است، در حال حاضر قیمت سهم نزدیک به خط روند نزولی بلند مدت سهم در حال معامله است.
این در حالیست که قیمت سهم در محدوده مقاومتی R1=140 با مقاومت مذکور نیز برخورد کرده است و همین طور این محدوده ماکزیمم قیمت قبلی سهم است، که به همین دلیل فشار عرضه ها دو چندان است. در صورت شکست این مقاومت به صعود سهم تا مقاومت R2=170 که یکی دیگر از ماکزیمم های سهم است می توان امیدوار باشیم و همین طور این محدوده متقارن با محدوده صد درصدی فیبوی برگشتی مو ج قبلی است.در صورت عدم شکست مقاومت R1 که در حال حاضر سهم در این محدوده قرار دارد، محدوده S1=120 و سپس S2=105 را مهم ترین حمایت های سهم در این مرحله می توان محاسبه کرد. در اندیکاتور MACD شاهد میل صعودی قیمت سهم هستیم و میله های هیستوگرام این اندیکاتور در روند صعودی خود افزایش قیمت را در میان مدت نشان می دهند.

تحلیل تکنیکال وایران | لیزینگ ایرانیان تصویر تحلیل تکنیکال وایران


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد – تحلیلگر: محمد رستمی
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن