تحلیل تکنیکال وبملت | بانک ملت

145
telegramnokhbegan-start

تحلیل تکنیکال وبملت | بانک ملت

با بررسی تکنیکالی نماد وبملت در تایم فریم روزانه، از اواسط اسفند ۹۲ تا اواسط مهر ۹۴، تراز حمایتی ۱۷۶۰ ریال در چندین نوبت مانع از ادامه ریزش قیمت شد و همانطور که در شکل زیر نیز مشاهده می نمایید، در اواسط مهر ماه و قبل از برخورد قیمت به این تراز حمایتی، از محدوده ۱۸۲۰ ریال رفته رفته شاهد افزایش هیجان خرید در این نماد بودیم و پس از آن زمینه رشد قیمت فراهم گردید. درمعاملات روز گذشته بیش از ۲ میلیون برگه سهم مورد داد وستد قرار گرفت که این افزایش حجم معاملات می تواند نوید بخش روزهای سبزی برای این نماد باشد. در حال حاضر قیمت در محدوده تراز مقاومتی ۲۶۲۰ ریال قرار دارد که انتظار میرود در صورت شکست این سطح شاهد رشد قیمت تا محدوده ۳۰۰۰ ریال و ۳۲۰۰ ریال باشیم. بازگشت احتمالی قیمت به زیر این سطح مقاومتی، تحلیل فوق را با چالش مواجه خواهد کرد.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد میشود با شکست تراز مقاومتی 2620 ریال و با رعایت مدیریت سرمایه اقدام به خرید نمایند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال وبملت | بانک ملت تصویر تحلیل تکنیکال وبملت

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن