تحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشه

52
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشهReviewed by سایت تحلیلها on Apr 2Rating: 4.0تحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشهتحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشه

تحلیل تکنیکال وتوشه

تحلیل تکنیکال وتوشه | سرمایه گذاری پارس توشه تصویر تحلیل تکنیکال وتوشه

وتوشه بعد از شکست مثلث تا محدوده 415 تومان رشد قیمتی را تجربه نمود. سهم در روند اصلاحی با تراکم حمایتی در محدوده 325 – 330 تومان مواجه می باشد. این سطح هم سطح اصلاح 50% فیبو و هم پولبک به مثلث شکسته شده می باشد. شکسته شدن این سطح می تواند اصلاح بیشتری را برای سهم رقم بزند. با توجه به بنیادی مطلوب سهم، یک جو بسیار منفی در کلیت بازار می تواند این سناریو را برای وتوشه رقم بزند در غیر این صورت انتظار برگشت قیمتی از محدوده 325 تومان می رود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری خبرگان سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن