تحلیل تکنیکال وتوکا و یک الگوی کلاسیک

1097
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وتوکا و یک الگوی کلاسیکReviewed by فرزاد عباس زاده on Feb 15Rating:

سلام خدمت دوستان بازاری و فعال سایت تحلیل ها

همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با بازار هستیم.بازاری که مانند بیدی شده که با هر بادی می لرزد.در مجموع معتقدیم تا زمانی که مولفه های اقتصاد کلان نظیر میزان بودجه و رشد اقتصادی معین نگردد،نمی توان در خصوص یک جز آن صحبت به میان آورد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در شکل زیر همانطور که پیداست وضعیت تحرکات قیمتی سرمایه گذاری توکافولاد با نماد وتوکا را در یک دامنه ی مشخص چند ساله با نمای روزانه و لگاریتمی و با داده های حساس به افزایش سرمایه و تقسیم سود قرار دادیم.

در چند ماه اخیر با استفاده از یکی از ابزار های کلاسیک نظیر چنگال اندروز،حرکت سهم را کانالیزه کردیم لذا سهم در وضعیت برخورد با خط میانی قرار گرفته است.از سوی دیگر

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن