تحلیل تکنیکال وخارزم | سرمایه گذاری خوارزمی

147
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وخارزم | سرمایه گذاری خوارزمیReviewed by شقایق فرهادی پور on Oct 6Rating:

vakharazm تصویر تحلیل تکنیکال وخارزم | سرمایه گذاری خوارزمی

همان طور که در چارت بالا مشاهده می کنید ، وخارزم با توجه به برخورد به سقف کانال صعودی میان مدت خود ، با فشار فروش همراه شد و تا محدوده کف کانال صعودی افت را تجربه کرد . در حال حاضر محدوده حمایتی 125-129 تومان ،سطح حمایتی معتبری برای سهم محسوب می گردد و  انتظار برگشت قیمتی سهم و شروع روند کوتاه مدت صعودی از این محدوده پس از استراحت قیمتی را داریم .


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در این صورت هدف سهم در روند صعودی کوتاه مدت ، سطح 136 تومان و 144 تومان خواهد بود . شایان ذکر است که اندیکاتور MACD هنوز سیگنال خرید صادر نکرده است . در صورت شکست سطح 125 تومان و تثبیت پایین این عدد روند سهم به طور کلی تغییر خواهد کرد و روند صعودی سهم ازاعتبار ساقط خواهد شد . در این صورت حمایت بعدی سهم 120 و سپس 110 تومان خواهد بود .

سطوح حمایت : 129 ، 120 ، 110 تومان

سطوح مقاومت : 136 ، 144 ، 167 تومان

منبع : شرکت کارگزاری ارگ هومن

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن