تحلیل تکنیکال ودی | بیمه دی

51
telegramnokhbegan-start

تحلیل تکنیکال ودی | بیمه دی

تحلیل تکنیکال ودی

حرکت سهم را درون یک کانال صعودی مشاهده می کنید که یک الگوی AB=CD با مثلث های رنگی ابتدا تکمیل شده است و پس از آن در اصلاح سهم نیز یک الگوی AB=CD معکوس تکمیل شده است که با فلش های قرمز رنگ الگو را مشخص کرده ایم.

با تکمیل الگوی AB=CD معکوس که نقطه تکمیل آن دقیقا کف کانال در 108 تومان بود شاهد برگشت قیمت بودیم که در این برگشت مقاومت مهمی در 124 تومان داریم.شکسته شدن این مقاومت سهم را به سمت مقاومت بعدی در 135 تومان رهنمون خواهد نمود.

علائم اندیکاتورها


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اندیکاتور AO اولیه میله سبز رنگ را در هیستوگرام نشان داده و از طرفی مومنتوم نیز در مرحله قرار گرفتن بالای خط 100 قرار دارد که علائم مثبتی از پتانسیل اولیه صعود است.

نمودار تحلیل تکنیکال ودی | بیمه دی تصویر تحلیل تکنیکال ودی

منبع: کارگزاری بانک پاسارگاد

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن