تحلیل تکنیکال ولغدر | لیزینگ‌خودروغدیر

56
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ولغدر | ليزينگ‌خودروغديرReviewed by سایت تحلیلها on Apr 25Rating: 4.5تحلیل تکنیکال ولغدر | ليزينگ‌خودروغديرتحلیل تکنیکال ولغدر | ليزينگ‌خودروغدير

تحلیل تکنیکال ولغدر

نمودار روزانه سهام ولغدر را ملاحظه می کنید. همانطور که مشاهده می کنید نمودار قیمت که از اسفند ماه 94 قیمت یک روند نزولی را پیش گرفته بود، چند روزیست که تغییر روند داده است. در حال حاضر به نظر قیمت قادر به شکست پرقدرت سطح 0.38 فیبوناچی گردیده که انتظار افزایش قیمت تا 2500 دور از انتظار نیست. در صورت تثبیت قیمت بالای 2500 ریال، هدف قیمتی بعدی حدود 2700 ریال می باشد. ولی در صورتی که قادر به تثبیت قیمت بالای 2500 ریال نباشد، کاهش قیمت تا 2300 ریال دور از انتظار نمی باشد.

تحلیل تکنیکال ولغدر | لیزینگ‌خودروغدیر تصویر تحلیل تکنیکال ولغدر


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن