telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سهمی که بارها رشد 500 درصدی داشته است Reviewed by رضا حسین زاده on Oct 21Rating:

تحلیل تکنیکال توسعه‌معادن‌وفلزات‌ (ومعادن) :

یکی از بهترین سهام چندین سال اخیر بورس تهران که سود بسیار زیادی را در بلند مدت به سهامدارنش رسانده است ، سهم توسعه معادن و فلزات در نماد ومعادن است که  افزایش سرمایه های زیادی را طی سالهای گذشته داشته است . معمولا ومعادن در حوالی 1000 تومان افزایش سرمایه میدهد و سپس  تا حوالی 200 تومان افت میکند و مجددا با یک رشد 500 درصدی طی حدود 2 سال میرسه به 1000 تومان . این بازی در 12 سال اخیر 4 بار اتفاق افتاده که امیدواریم این بار هم برای پنجمین بار طی سال اینده این اتفاق بیافتد و قیمت سهم به محدوده ی 1000 تومن برسد .

اما از لحاظ تحلیل تکنیکال حرکات ماههای اخیر ومعادن رو میتوان در قالب کانال نزولی نمایش داد که در صورت شکسته شدن سقف کانال ، قیمت میتواند به اندازه ی عرض کانال رشد کند که بسته به مکان شکسته شدن کانال ، هدفش نیز میتواند تغییر کند .


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

قیمت برای اینکه از حالت نزولی خارج بشه ابتدا باید از پس سقف جزیی قبلی در 277 بر بیاید که برای رشد سهم خیلی مهم است .

اگر بتواند عبور کند ، قیمت تا سقف کانال رشد خواهد داشت که همزمان به ناحیه ی همگرایی مقاومتی فیبوناتچی ریترسمنت و فیبو اکستنشن خواهد رسید در صورت خروج از کانال نزولی میتوان اهداف صعودی قیمت را برای بلند مدت تعیین کرد که به صورت کلی در چارت زیر نواحی مقاومتی نشان داده شده است .

تحلیل تکنیکال توسعه معادن و فلزات در نماد ومعادن تصویر تحلیل تکنیکال

 برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

تحلیل تکنیکال شاخص گروه کانی های فلزی را اینجا بخوانید .

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن