تحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملت

50
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملتReviewed by سایت تحلیلها on Apr 2Rating: 5.0تحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملتتحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملت

تحلیل تکنیکال وملت

نمودار روزانه  وملت را ملاحظه میکنید. مشخص است که سهم یک موج صعودی را از محدوده 780 ریال شروع کرده و به محدوده 1200 ریال رسیده است. این سهم نتواسته از این محدوده مقاومتی عبور کرده و وارد فاز اصلاحی شده است. سهم مدتی است روی حمایت مهم 980 ریالی خود باقی ماند است و به نظر میرسد در حال اصلاح زمانی است. سهم در صورتی که بتواند مجدد وارد فاز صعودی خود شود، همچنان مقاومت مهم 1200 ریالی را پیش رو خواهد داشت و هدف قیمتی آن 1400 ریال خواهد بود. باید معاملات سهم را در محدوده 980 ریال مورد بررسی قرار داد. در غیر اینصورت حمایتهای مهم سهم همچنان 980 ریال و 800 ریال خواهند بود.

تحلیل تکنیکال وملت | سرمایه گذاری ملت تصویر تحلیل تکنیکال وملت


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن