تحلیل تکنیکال ونفت | سرمایه‌ گذاری‌ صنعت‌ نفت

83
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ونفت | سرمايه‌ گذاري‌ صنعت‌ نفتReviewed by سایت تحلیلها on Apr 10Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ونفت | سرمايه‌ گذاري‌ صنعت‌ نفتتحلیل تکنیکال ونفت | سرمايه‌ گذاري‌ صنعت‌ نفت

تحلیل تکنیکال ونفت

نمودار روزانه سهام ونفت را ملاحظه می کنید. همانطور که مشاهده می کنید حدودا از بهمن ماه سال 94 نمودار قیمت روندی نزولی را پیش گرفته است. در صورتی که قیمت سهام قادر به شکست مقاومت حدود 2500 ریال خود گردد و بالای این قیمت تثبیت شود، می توان انتظار رشد قیمت تا 2727 ریال که اولین مقاومت سر راه سهم می باشد، را داشته باشیم. ولی اگر قدرت شکست به اندازه کافی نباشد، احتمال کاهش تا 2250 ریال که نقطه حمایت قوی ای برای سهم می باشد، دور از انتظار نیست.

تحلیل تکنیکال ونفت | سرمایه‌ گذاری‌ صنعت‌ نفت تصویر تحلیل تکنیکال ونفت


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری مشاوران سهام
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن