تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران

27
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایرانReviewed by سایت تحلیلها on Oct 18Rating: 5.0تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایرانتحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران

تحلیل تکنیکال ونیکی

تحلیل تکنیکال ونیکی | سرمایه گذاری ملی ایران تصویر تحلیل تکنیکال ونیکی

نمودار ونیکی در تایم فریم هفتگی پس از تکمیل موج ۴صعودی خود در١٠٣٠ریال تغییر روند داده و در یک رالی قیمتی تا محدوده٢١٠٠ریال در قالب موج١ از ۵ رشد کرده است و پس از آن وارد موج ٢ از ۵ شده است وتا محدوده١۴۶٨ریال اصلاح کرده و پس از آن بنظر میرسد موج ٣ صعودی را استارت زده است. در شرایط فعلی سهم در محدوده اشباع فروش قرار گرفته و از نظر قیمتی بعید است محدوده های پایینتری را لمس کند. مهمترین محدوده مقاومتی سهم١٩٢٠-٢١٠٠ ریال است و در صورت عبور توانایی رشد تا محدوده۴٠٠٠ریال در قالب موج را داراست.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن