تحلیل تکنیکال وپارس | بانک پارسیان

349
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وپارس | بانک پارسیانReviewed by سایت تحلیلها on Dec 7Rating: 5.0تحلیل تکنیکال وپارس | بانک پارسیانتحلیل تکنیکال وپارس | بانک پارسیان

تحلیل تکنیکال وپارس | بانک پارسیان

با نگاهی به تایم هفتگی وپارس، قیمت در یک ترند صعودی قرار دارد و پس از شکل گیری الگوی غیر ایده آل bat، شاهد برگشت قیمت هستیم. در حال حاضر قیمت در محدوده خط روند و منطقه prz الگو در نوسان است و در معامله روز گذشته بیشترین حجم معاملات از آن وپارس بود، به طوری که بیش از 100 میلیون برگه سهم در این نماد مورد داد و ستد قرار گرفت. به نظر می‌‎رسد قیمت‌های فعلی می‌تواند برای سرمایه گذاران ریسک پذیر با دید میان مدت جذاب باشد. سرمایه گذاران ریسک گریز نیز می‌توانند در صورت شکست محدوده 1300 ریال با تارگت محدوده 1500 و 2000 ریال، اقدام به معامله خرید نمایند. به هر دو گروه سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود قبل از اقدام به معامله خرید، شرایط بنیادی شرکت را مورد بررسی و آنالیز قرار دهند. از طرفی دیگر چنانچه خط روند در محدوده 980 ریال شکسته شود، تحلیل ارائه شده با چالش مواجه خواهد شد.

نمودار تحلیل تکنیکال وپارس | بانک پارسیان تصویر تحلیل تکنیکال وپارس


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن