تحلیل تکنیکال وپترو|ظهور الگوی زیگزاگ

953
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال وپترو|ظهور الگوی زیگزاگReviewed by فرزاد عباس زاده on Mar 8Rating:

تحلیل تکنیکال وپترو|ظهور الگوی زیگزاگ

سلام خدمت بزرگواران و عزیزان؛

همانطور که پیداست وضعیت تحرکات قیمتی شرکت سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی با نماد وپترو در یک دامنه ی مشخص چند ماهه با نمای روزانه و لگاریتمی و با داده های حساس به افزایش سرمایه و تقسیم سود قرار داده شده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

به طور کلی و در یک اشل دراز مدت شاهد یک روند صعودی هستیم که پس از اتمام سیکل صعودی در حدود 290 روز کاری اصلاح ترند صعودی به طول انجامیده است.

طبق بررسی های الیوتی یکی از سناریو های بازار در این مورد ظهور الگوی ِDouble Zigzag است.بر همین اساس در موج آخر احتمال تشکیل یک 5 موجی قوت یافته که در موج پنجم آن قرار داریم.لذا انتظار می رود در بدبینانه ترین حالت سهم تا 150 تومان افت نماید تا الگو کامل شود.

از طرفی دیگر می توان به نوسان از 170 تا 190 نیز برای سهم به دلیل شکست محدوده ی مستطیل مانند اشاره داشت.

در هر دو صورت پیشنهاد می گردد تا زمان اتمام وضعیت شک تمام سرمایه را برای نوسان گیری اختصاص ندهید.

تحلیل تکنیکال وپترو|ظهور الگوی زیگزاگ تصویر

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن