تحلیل تکنیکال پاکشو کف قیمتی را نشان میدهد

919
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال پاکشو کف قیمتی را نشان میدهد Reviewed by سعید اشتری on Dec 1Rating:

با سلام خدمت همه شما عزیزان تحلیل امروز را در فضایی ارامتر می نویسم چون با این که بازاری مثبت نداشتیم ولی جو منفی چندانی با صف های فروش هم به چشم نمیخورد و صف های سنگینی که در روز چهار شنبه در سهم ها دیده می شد امروز جمع شدند مثل بانک صادرات  ویا ایران خودرو و ……..

دوستان در این چند روز در باره سهم پاکشو بسیار سوال پرسیدند و به خاطر همین تصمیم گرفتم سهم پاکشو را دوباره بنویسم و بروزرسانی کنم (تحلیل تکنیکال قبلی پاکشو را میتوانید اینجا بخوانید )

تحلیل تکنیکال پاکشو (گروه صنعتی پاکشو) :


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در نمودار هفتگی در شکل شماره یک در پایین نمودار اندیکاتور مک دی را می بینید که روند صعودی دارد که نشانه خیلی خوبی از رشد قیمت  می باشد و کندل  شمعی را نیز می بینید که امروز به قیمت ۸۵۰ تومان رسید  که در نزدیکی کف تاریخی قیمت در محدوده ۸۳۰ تومان می باشد  مک دی هفتگی نیز صعودی است  صعودی بودن مک دی در بازه زمانی هفتگی  نگرانی را از بابت ریزش زیاد قیمت بر طرف می کند.

 

هفتگی پاکشو تصویر تحلیل تکنیکال پاکشو

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner

4 نظرها

نطر گذاشتن