تحلیل تکنیکال پردیس | سرمایه گذاری پردیس

59
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال پردیس | سرمایه گذاری پردیسReviewed by سایت تحلیلها on Mar 26Rating: 4.0تحلیل تکنیکال پردیس | سرمایه گذاری پردیستحلیل تکنیکال پردیس | سرمایه گذاری پردیس

تحلیل تکنیکال پردیس | سرمایه گذاری پردیس

با توجه به ساختار نمودار در تایم فریم روزانه پردیس، پس از ثبت قیمت ۱۴۰۰ ریال در اواسط اسفند ۹۲، با افزایش عرضه قیمت روند کاهشی به خود گرفت که این افت قیمت در قالب یک ساختار کانالیزه نزولی قرار داشت و با رسیدن قیمت به محدوده ۶۵۰ ریال در اوایل مهر ماه سال جاری، با افزایش میل خرید از سوی سرمایه گذاران زمینه برگشت قیمت در این نماد فراهم شد که در ادامه با افزایش تقاضا شاهد شکست سقف کانال بودیم. با وقوع این امر قیمت وارد مدار صعودی شده است. در حال حاضر قیمت به تراز مقاومتی ۱۰۲۰ ریال نزدیک شده که انتظار داریم در صورت فتح این قله شاهد رشد قیمت تا محدوده ۱۲۰۰ ریال و ۱۴۰۰ ریال باشیم. حد ضرر این تحلیل شکست تراز حمایتی ۸۸۰ ریال خواهد بود که در صورت شکست احتمالی این سطح، تحلیل ارائه شده از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

نتیجه‌گیری: به سرمایه گذاران پیشنهاد می‌شود پس از شکست سطح مقاومتی 1020 ریال اقدام به خرید نمایند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمودار تحلیل تکنیکال پردیس | سرمایه گذاری پردیس تصویر تحلیل تکنیکال پردیس

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن