تحلیل تکنیکال کروی | توسعه‌ معادن‌ روی‌ ایران‌

146
telegram nokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کروی | توسعه‌ معادن‌ روي‌ ايران‌Reviewed by سایت تحلیلها on Jan 25Rating: 4.5تحلیل تکنیکال کروی | توسعه‌ معادن‌ روي‌ ايران‌تحلیل تکنیکال کروی | توسعه‌ معادن‌ روي‌ ايران‌

تحلیل تکنیکال کروی | توسعه‌ معادن‌ روی‌ ایران‌

همانطور که در نمودار هفتگی سهام توسعه معادن روی ایران با نماد کروی می‌توان دید، قیمت از اسفند ماه 1386 برروی یک خط روند صعودی در حال حرکت بوده است و با هر بار رسیدن به این خط، به آن عکس‌العمل نشان داده است. و در حال حاضر نیز با شکسته شدن سطح حمایتی 1000 ریال تا 965 ریال می‌توانستیم بگوییم این خط روند شکسته شده است، اما از آنجایی که از کف قبلی پایین‌تر نرفته، این شکست معتبر نبوده و قیمت سهم با رسیدن به این سطح حمایتی شروع به رشد کرده است.
مقاومت تغییر سطوح هفتگی سهم در مسیر رشد 1235ریال می‌باشد که در صورتی که قیمت سهم از آن عبور کند می‌توان به رشد آن برای اهداف 1400 ریال و 1558 ریال امیدوار بود.

نمودار 1 تحلیل تکنیکال کروی | توسعه‌ معادن‌ روی‌ ایران‌ تصویر تحلیل تکنیکال کروی


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در منظری کوتاه مدت‌تر و در بررسی نمودار تغییرات قیمت روزانه این سهم مشاهده می‌شود که پس از رسیدن قیمت سهم به حمایت تغییر سطوح قوی خود در تراز قیمتی 1000ریال به آن عکس‌العمل نشان داده، و شروع به رشد کرده است. و توانسته خط روند نزولی(خط آبی رنگ) خود را شکسته و از آن عبور کند. و در حال حاضر در یک کانال صعودی در حرکت است، که با شکسته شدن این کانال به هر جهت قیمت سهم در همان جهت به حرکت خود ادامه خواهد داد.
در صورتی که قیمت سهم پایین‌تر از 1000ریال بسته شود، سهم روند نزولی خود را ادامه خواهد داد.

نمودار 2 تحلیل تکنیکال کروی | توسعه‌ معادن‌ روی‌ ایران‌ تصویر تحلیل تکنیکال کروی

نتیجه‌گیری: در صورتی که قیمت سهم بتواند بالاتر از 1235 ریال بسته شود، می‌توان انتظار رشد بیشتر برای هدف اول تا تراز 1400 ریال و برای هدف دوم تا تراز 1558 ریال با حد ضرر 1000 ریال را داشت.

منبع: کارگزاری نهایت نگر

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن