تحلیل تکنیکال کچاد | صنعتی و معدنی چادرملو

66
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کچاد | صنعتی و معدنی چادرملوReviewed by سایت تحلیلها on May 24Rating: 5.0تحلیل تکنیکال کچاد | صنعتی و معدنی چادرملوتحلیل تکنیکال کچاد | صنعتی و معدنی چادرملو

تحلیل تکنیکال کچاد

تحلیل تکنیکال کچاد | صنعتی و معدنی چادرملو تصویر تحلیل تکنیکال کچاد

نمودار در قالب الگوی هارمونیک خود به انتهای اصلاح بلند مدت نزدیک شده و در PRZ این الگو در محدوده ١٨٨٠-١٨٧٠ می تواند با افزایش تقاضا همراه شود. در هر دو اندیکاتور RS و MACD شرایط مطلوبی حاکم بوده و همگرایی نیز در تایمفریم های مختلف سهم مشاهده می شود. اولین هدف موج صعودی احتمالی محدوده ٢۴۶٠-٢۴٨٠ می باشد. و در صورت توانایی نمودار در گذر از محدوده مذکور سطح ٣٧٧٠ را می توان به عنوان هدف بعدی در نظر داشت. لازم به ذکر است که ریزش بیشتر می تواند سهم را راهی سطح حمایتی ١٧٣٠ نماید.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حمایت: 1880 – 1870
مقاومت: 2460 – 2480

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن