تحلیل تکنیکال کگل | معدنی و صنعتی گل گهر

80
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال کگل | معدني و صنعتي گل گهرReviewed by سایت تحلیلها on May 28Rating: 4.5تحلیل تکنیکال کگل | معدني و صنعتي گل گهرتحلیل تکنیکال کگل | معدني و صنعتي گل گهر

تحلیل تکنیکال کگل

تحلیل تکنیکال کگل | معدنی و صنعتی گل گهر تصویر تحلیل تکنیکال کگل تحلیل تکنیکال کگل | معدنی و صنعتی گل گهر تصویر تحلیل تکنیکال کگل

در بررسی بلند مدت با تشکیل الگوی هارمونیک مشخص شده در نمودار، انتظار افزایش قیمت تا محدوه هم پوشانی فیبو ها منطقه 3400ریالی، وجود دارد.در میان مدت، سهم در روند صعودی در محدوده حمایتی خود قرار گرفته است.در محدوده 2100ریال منطقه حمایتی و هم پوشانی فیبوها می باشد انتظار برگشت ازین محدوده برای سهم تا محدوده 2700 ریال وجود دارد.
اندیکاتورها نیز در محدوده مناسبی قرار گرفته اند. به طوریکه RSI خط روند نزولی را شکسته و سیگنال ورود صادر می کند البته MACD   هنوز حرکت خود به سمت فاز مثبت را آغاز نکرده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزارن و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن