تحلیل تکنیکال گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان)

101
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان)Reviewed by شقایق فرهادی پور on Sep 26Rating:

تحلیل تکنیکال گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان) تصویر تحلیل تکنیکال گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان)

همان طور که در نمودار پارسان ملاحظه می کنید سهم به سطح حمایتی 61.8 درصد فیبو واکنش نشان داده است و با بازگشت قیمتی همراه بوده است . سطح حمایتی 245 تومان ، سطح حمایتی قوی و معتبری به حساب می آید ، به گونه ای که تثبیت پایین این عدد ، روند کوتاه مدت نزولی تا محدوده 220 و 180 تومان را به همراه خواهد داشت .


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در حال حاضر با توجه به اینکه اندیکاتور MACD در وضعیت مطلوبی قرار گرفته و به سطح حمایتی 245 تومان واکنش مثبت نشان داده است انتظار رشد ت محدوده 270 و 300 تومان (محدوده 50% فیبواصلاحی) را داریم . البته باید توجه داشت که روند بلند مدت نزولی می باشد . و هنوز از کانال نزولی خارج نشده است .

سطوح حمایت : 245 – 222 – 180

سطوح مقاومت : 270 – 300 – 350

منبع : شرکت کارگزاری ارگ هومن

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن