تحلیل تکنیکال گوهران | سرمایه گذاری توسعه گوهران امید

63
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال گوهران | سرمایه گذاری توسعه گوهران اميدReviewed by سایت تحلیلها on Sep 6Rating: 4.0تحلیل تکنیکال گوهران | سرمایه گذاری توسعه گوهران اميدتحلیل تکنیکال گوهران | سرمایه گذاری توسعه گوهران اميد

تحلیل تکنیکال گوهران

تحلیل تکنیکال گوهران | سرمایه گذاری توسعه گوهران امید تصویر تحلیل تکنیکال گوهران

گوهران امید، پس از عرضه اولیه در ١٠٨ و رشد تا ١٢٨ با اصلاح مواجه شده و تا محدوده قیمت عرضه اولیه اصلاح کرد و پس از آن با یک رشد فرسایشی در یک کانال صعودی کوتاه مدت توانست تا محدوده ١٢٠ رشد کند و مجدداً وارد اصلاح شده و در محدوده ١٠٩-١١٠ در شرایط فعلی با توجه به وصعیت اندیکاتورهای سهم و قیمت سهم بنظر میرسد بتواند یکبار دیگر به سمت ١٢٠ و ١٣٠ خیز بردارد. با توجه به حد ضرر کوچک سهم (١٠٨) بررسی سهم خالی از لطف نیست.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

منبع: شرکت کارگزاری آبان
منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن