تحلیل تکنیکال سیمان شرق (سشرق)

1570
telegramnokhbegan-start
تحلیل تکنیکال سیمان شرق (سشرق) Reviewed by فرهاد بهلولی on Oct 21Rating:

با درود فراوان

تحلیل تکنیکال سیمان شرق (سشرق) :

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میفرمایید در نماد سشرق شاهد تشکیل یک الگوی پروانه (BUTTERFLY PATTERN) هستیم لذا با توجه به تشکیل الگوی فوق و همچنین واگرایی به وجود آمده بین مکدی و قیمت ، در قیمت جاری ، با حد ضرر ۱۸۸۰ وارد سهم شده و به ترتیب هدفهای ۲۷۵۰ ، ۳۲۵۰ و درنهایت با دیدی نسبتا بلندتر هدف 4000 را دنبال خواهیم نمود .


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پیروز باشید

فرهاد بهلولی (farhad fx)

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید 

تحلیل تکنیکال سیمان شرق سشرق تصویر تحلیل تکنیکال سیمان شرق (سشرق)

bashgah-banner

3 نظرها

  1. با درود فراوان خدمت دوست گرامی .
    بتید خدمتتان عرض کنم که تحلیل فوق همچنان باقیست و قیمت همپنان در ناحیه بازگشتی قرار دارد و در صورتی که در ابتدا و انتهای یک روز کاری در زیر قیمت 1880 قرار گرفت . میتونیم بگیم این تحلیل قدرتش رو از دست داده است .

    خدمت دوست دیگر مان hedayate2000 نیز باید عرض کنم که متاسفانه پس ازاخرین تغییراتی که در سایت اعمال شد بنده دیگه نتونستم تحلیل یا مطلبی رو به اشتراک بگذارم .
    بهروز باشید

نطر گذاشتن